Lidé s postižením zraku

I přes závažné postižení zraku můžete v našich shromážděních zaslechnout Boží slovo. Naše modlitebny jsou pro vás otevřeny a na požádání vám rádi pomůžeme s orientací v našich prostorách, příp. i s doprovodem do shromáždění. Nabízíme vám také velké množství audiomateriálů v různých zvukových formátech (nahrávky kázání a zajímavých přednášek, křesťanské hudební nahrávky apod.). Pokud budete potřebovat jakékoliv informace nebo pomoc, můžete se obrátit na osoby uvedené na stránce Kontakty.

 

Audioknihy zdarma

Dramatizovanou audio nahrávku Českého ekumenického překladu Bible si můžete za velmi vstřícnou cenu objednat na DVD, CD nebo v MP3 na stránkách České biblické společnosti. Momentálně je k dispozici celý Nový zákon v podání předních českých umělců, jako je Alfred Strejček, Josef Somr, Taťjána Medvecká, Bořivoj Navrátil a další. Nahrávka je doplněna působivou hudbou a zvukovými efekty.

Nástroj čtení veršů v audioformátu je zdarma k dispozici také v aplikaci Bible na webu (https://www.bible.com/cs/bible). Audiočtení biblických pasáží v češtině je k dispozici pouze ve verzi Bible 21 a pouze pro Nový zákon.

Nabízíme vám rovněž možnost stáhnout si zdarma další kvalitní křesťanské audioknihy: