Pro neslyšící a nedoslýchavé

Vítejte, přátelé ze světa ticha...

Jste neslyšící či jinak sluchově postižení (nedoslýchaví, ohluchlí, používáte kochleárná implantát)? Pak jsou tyto stránky určeny i pro vás.

Jestliže vás zaujaly informace o Adventistické službě neslyšícím (ASN) a chcete vědět více o našich o aktivitách a činnosti, hledejte další informace na tomto webu (případně ještě také na dočasných stránkách neslysici.casd.cz).

Rádi vás poznáme také osobně. Pokud se rozhodnete navštívit naši bohoslužbu, jste vítáni – v některých našich sborech jsou již k dispozici i tlumočníci do českého znakového jazyka (ČZJ). Pravidelně můžete navštěvovat sobotní bohoslužby s tlumočením např. ve sboru v Praze 10 – Strašnicích anebo v Břeclavi. Pro podrobné konkrétní informace se prosím obraťte na naše Kontaky.

Aktuální zprávy o speciálních bohoslužbách tlumočených do znakového jazyka najdete také na těchto stránkách vždy mezi Novinkami

Pokud byste chtěli studovat Bibli, máme z toho radost – nás to totiž baví také! Kontaktujte prosím Jitku Morávkovovou (koordinátorku naší služby pro neslyšící), případně pastora pražského strašnického sboru Jaromíra Lodera nebo brněnského pastora se znalostí znakového jazyka Oldřicha Svobodu.

Chcete-li vědětí více o tom, čemu jako adventisté věříme, nebojte se s námi osobně setkat a popovídat si o všem, co vás zajímá. Uvidíte, že si budeme rozumět...!