Pro neslyšící

 

Vítejte, přátelé ze světa ticha...

Jste Neslyšící či jinak sluchově postižení (nedoslýchaví, ohluchlí, umíte znakový jazyk nebo alespoň jeho základy)? Pak jsou tyto stránky určeny právě pro Vás.

Dozvěděli jste se o adventistické službě neslyšícím (ASN) a chcete vědět více našich o aktivitách a činnosti? Hledejte informace na tomto webu (anebo také na dočasných stránkách neslysici.casd.cz).

Stránky postupně doplňujeme – brzy zde najdete další tlumočená nebo videa opatřená titulky.

Rádi vás poznáme také osobně. Chcete navštívit naši bohoslužbu? V některých našich sborech jsou již k dispozici tlumočníci do českého znakového jazyka (ČZJ). Aktuální zprávy o speciálních tlumočených bohoslužbách najdete také na těchto stránkách. Pravidelně můžete navštěvovat např. bohoslužby s tlumočením ve sboru v Praze 10 – Strašnicích anebo v Břeclavi.

Hledáte víru, hledáte pravdu a chcete studovat Bibli? Máme z toho radost – nás to totiž baví také! Kontaktujte prosím Jitku Morávkovovou (koordinátorku služby pro neslyšící), nebo pastora strašnického sboru Jaromíra Lodera.

Pokud chcete vědětí více o tom, čemu jako adventisté věříme, nebojte se s námi osobně setkat a popovídat si o všem, co vás zajímá. Nebojte se – uvidíte, že si budeme rozumět...!